אחת התופעות הנפוצות ביותר שניתן לראות היום בדירות ובניינים היא שכמעט כל בניין כולל חנייה עם שער חשמלי. לדירי הבניין יש חנייה פרטים שמתוחמת ובכניסה מופיע שער המופעל באופן אוטומטי בדרך כלל על ידי שלט רחוק.
תופעת השערים החשמליים החלה בעיקרה בגלל מצוקת החנייה הגוברת בישראל. אנשים החלו לרכוש דירות וכחלק מהדרישות הסטנדרטיות החלו לדרוש גם חנייה או מגרש חנייה לדיירי הבניין. בהתחלה החלו להקים מגרשי החנייה פתוחים אך מאד מהר הבינו שאנשים שלא גרים בסביבה תופסים את החניה לדיירי הבניין וכן החלו לתחם את החנייה בשער חשמלי אשר תפקידו לווסת ולסנן את הנכנסים לחנייה.

שערים חשמליים נועדו בראש ובראשונה לשמור על שטח המוגדר כחנייה פרטית או על שטח של ישוב. בכל שטח פרטי אשר רוצים לצמצם כניסה של אנשים לא רצויים מוצבים שערים. שערים חשמליים היום משמשים כמעט לכל צורך וניתן לראות אותם בכניסה לחנייה, כניסה לישובים, כניסה למתחם תפעולי, כניסה לחניון ועוד.

שערים חשמליים

היום ניתן להזמין שערים חשמליים בצורות שונות ובגדלים שונים המותאמים לפרויקט ספציפי. שערים כאלו יכולים להיות ממגוון של חומרי גלם החל ממתכת ופלדה ועד לשערים העשויים מעץ. אותם שערים נבנים ברוב המקרים לפי הזמנה ולפי דרישות הלקוח. בכל מקרה כל שער כזה נבנה עם מנגנון אשר מאפשר שליטה של פתיחת השער וסגירה שלו.

יתרונות שערים חשמליים

לסיכום

כדי להתקין שער חשמלי בביתנו או במקום אחר שאנו רוצים יש צורך בפניה לחברה מקצועית ורצינית בתחום. היום בשוק יש המון אפשרויות של שערים בשיטת "עשה זאת בעצמך" ובשיטות אחרות. חשוב לזכור כי בסופו של דבר השערים האלו אמורים לשמור עלינו ולכן אין טעם להתפשר ויש לקחת חברה מקצועית שתתן שרות, מקצועיות ואחריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *